Klient

Pani Wijatyk – Kubicka prowadzi profesjonalną kancelarię radcy prawnego, skierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych w Siechnicach koło Wrocławia.

Opis realizacji

Dla Pani Kazimiery wykonaliśmy przejrzystą oraz estetyczną grafikę strony internetowej, trzymającą się stylu biznesowego, o intuicyjnej nawigacji, tak aby każdy Klient odwiedzający ją, mógł szybko znaleźć zakres oferty, którym jest zainteresowany.

Oprócz podstawowych funkcji, na stronie został wdrożony również moduł bloga oraz moduł umożliwiający załączanie różnego rodzaju materiałów do pobrania.

Dzięki temu, Pani Kazimiera w dowolnej chwili może publikować interesujące porady dotyczące tematyki prawnej, a także w prosty i szybki sposób załączać różnego rodzaju materiały do pobrania w odpowiednim dziale na stronie, które na pewno przydadzą się nie jednej osobie.

Strona www została wykonana w nowoczesnej technologii, oparta o standardy responsywności (RWD). Zastosowanie takiego rozwiązania jest obecnie szczególnie istotne w przypadku firm działających lokalnie, tak jak kancelaria Pani Wijatyk – Kubickiej, ze względu na coraz bardziej popularne wyszukiwanie lokalne w wyszukiwarce Google.pl, poprzez telefon komórkowy, typu smartfon.

Główne funkcjonalności strony

 • Strona www zbudowana w technologii RWD (Responsive Web Design)
 • System zarządzania treścią ZETS CMS
 • Indywidualny szablon graficzny w stylu biznesowym
 • Moduł bloga
 • Moduł umożliwiający załączenie plików do pobrania
 • Zainstalowanie i konfiguracja wtyczki facebook oraz twitter
 • Formularz kontaktowy
 • Mapka dojazdu do firmy Google Maps

Data wykonania realizacji: Marzec 2013

Zobacz stronę on-line   

Masz pytania?

Wypełnij formularz lub poprostu zadzwoń: 502 - 052 - 415 Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania


  Prosimy wypełnić

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZETS Agencja Interaktywna Dariusz Cieślik z siedzibą 47-400 Racibórz ul. Toruńska 36, w celu przygotowania i przesłania oferty handlowej lub aby móc uzyskać odpowiedź na moje zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wiem, że mam prawo wycofania i usunięcia moich danych. Więcej informacji w Polityce Prywatności.