Klient

Broyx to jedna z czołowych marek sprzętu sportowego m.in.: łyżw, rolek i łyżworolek oraz akcesorii do nurkowania i pływania. Z ich produktami, uprawianie sportu to sama przyjemność!

Opis realizacji

Głównym założeniem przy wykonywaniu projektu graficznego szablonu przyszłej strony internetowej marki Broyx, było wykonanie jej w stylu kafelkowym (ostatnio jednym z najmodniejszych) oraz dostosowanie jej również do użytkowników mobilnych.

W związku z tym, podczas wdrażania strony internetowej została wykorzystana technologia Responsive Web Design. Teraz, każdy kto chce aktywnie spędzać wolny czas i szuka dobrego sprzętu sportowego, może ją przeglądać z każdego dostępnego mu w danej chwili urządzenia.

Z dodatkowych funkcjonalności, które znalazły się w wymaganiach, było wdrożenie modułu zarządzania katalogiem produktów oraz rozbudowana galeria zdjęć.

Na stronie zostały wdrożone również dwa moduły – aktualności, w których znajdziemy głównie wszelkie wieści z życia marki oraz moduł eventy, w którym Broyx może na bieżąco informować zainteresowanych o wszystkich sportowych eventach odbywających się na terenie całej Polski, np. związanych z przejazdami rolkami po ulicach danego miasta!

By zapewnić klientom oraz wszystkim fanatykom sportu bycie na bieżąco z wszystkimi nowościami, a także wydarzeniami sportowymi, zainstalowaliśmy na stronie newsletter, dzięki temu marka Broyx może być w stałym kontakcie z wszystkimi zainteresowanymi osobami.

Główne funkcjonalności strony

 • Strona www zbudowana w technologii RWD (Responsive Web Design)
 • System zarządzania treścią ZETS CMS
 • Indywidualny szablon graficzny w stylu kafelkowym
 • Katalog produktów
 • Galeria zdjęć
 • 2 różne moduły aktualności
 • Dynamiczne filtrowanie produktów
 • Newsletter
 • Zainstalowanie wtyczki oraz połączenie strony na facebook’u ze stroną internetową Broyx
 • Formularz kontaktowy

Data wykonania realizacji: Kwiecień 2013

Zobacz stronę on-line

Masz pytania?

Wypełnij formularz lub poprostu zadzwoń: 502 - 052 - 415 Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania


  Prosimy wypełnić

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZETS Agencja Interaktywna Dariusz Cieślik z siedzibą 47-400 Racibórz ul. Toruńska 36, w celu przygotowania i przesłania oferty handlowej lub aby móc uzyskać odpowiedź na moje zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wiem, że mam prawo wycofania i usunięcia moich danych. Więcej informacji w Polityce Prywatności.